Executive Committee

 Sean O'Brien | President

Sean O'Brien | President

 Tyler Dutkowski | Secretary

Tyler Dutkowski | Secretary

 Lydia Hanna | VP of Alumni Relations

Lydia Hanna | VP of Alumni Relations

 Nicholas Schwartz | VP of Finance

Nicholas Schwartz | VP of Finance

 Emily Thompson | VP of Membership

Emily Thompson | VP of Membership

 Sri Akurati | Master of Rituals

Sri Akurati | Master of Rituals

 Drew Sanda | VP of Pledge Education

Drew Sanda | VP of Pledge Education


Seniors

 Kyle Arms | Fall '16

Kyle Arms | Fall '16

 Griffin Johnston | Fall '16

Griffin Johnston | Fall '16

 Rachel Salem | Fall '15

Rachel Salem | Fall '15

 Jack Boulia | Spring '16

Jack Boulia | Spring '16

 Ariella Kudishevich | Spring '16

Ariella Kudishevich | Spring '16

 Katherine Swenson | Fall '15

Katherine Swenson | Fall '15

 Sarah Hallen | Spring '16

Sarah Hallen | Spring '16

 Nicholas Langevin | Spring "17

Nicholas Langevin | Spring "17

 Kara VanLerberghe | Fall '15

Kara VanLerberghe | Fall '15

 Charlie Hamilton | Spring '16

Charlie Hamilton | Spring '16

 Morgan Pink | Fall '15

Morgan Pink | Fall '15

 Sydney Wrobel | Spring '16

Sydney Wrobel | Spring '16


Juniors

 Grant Boraas | Spring '17

Grant Boraas | Spring '17

 Sophie Christianson | Fall '16

Sophie Christianson | Fall '16

 Hope Feist | Fall '16

Hope Feist | Fall '16

 Peter Karos | Spring '17

Peter Karos | Spring '17

 Amy Richard | Fall '16

Amy Richard | Fall '16

 Patrick Yetter | Fall '16

Patrick Yetter | Fall '16

 Sierra Brantley | Spring '17

Sierra Brantley | Spring '17

 Katherine Ditman | Spring '17

Katherine Ditman | Spring '17

 Mara Finnegan | Fall '17

Mara Finnegan | Fall '17

 Charlie Mead | Spring '17

Charlie Mead | Spring '17

 Rebecca Tangen | Spring '17

Rebecca Tangen | Spring '17

 Emilie Bukowski | Spring '17

Emilie Bukowski | Spring '17

 Stephanie Eberhard | Fall' 16

Stephanie Eberhard | Fall' 16

 Ethan Fratzke | Fall '16

Ethan Fratzke | Fall '16

 Aekta Mouli | Fall' 16

Aekta Mouli | Fall' 16

 Christian Wedin | Fall '16

Christian Wedin | Fall '16

 Jay Christensen | Fall '16

Jay Christensen | Fall '16

 Erica Fahrenkrug | Spring '17

Erica Fahrenkrug | Spring '17

 Katherine Gorey | Fall '17

Katherine Gorey | Fall '17

 Etisha Punia | Fall' 16

Etisha Punia | Fall' 16

 Peter Wilson | Fall' 17

Peter Wilson | Fall' 17

Not Pictured: Ryan Hostager (Spring '18), Carter Weiss (Spring '18)


Sophomores

 Calvin Borowski | Fall '17

Calvin Borowski | Fall '17

 Max Martig | Fall '17

Max Martig | Fall '17

 Regan Poppie | Fall '17

Regan Poppie | Fall '17

 Anna Valenty | Fall '17

Anna Valenty | Fall '17

 Sage Brinton | Fall '17

Sage Brinton | Fall '17

 Joe Ocholik | Fall '17

Joe Ocholik | Fall '17

 Ben Schwartz | Fall '17

Ben Schwartz | Fall '17

 Morgan Kerfeld | Fall '17

Morgan Kerfeld | Fall '17

 Colin O'Donnell | Fall '17

Colin O'Donnell | Fall '17

 Arnav Suryawanshi | Fall '17

Arnav Suryawanshi | Fall '17

 Jason Lum | Fall' 17

Jason Lum | Fall' 17

 Alyssa Pausha | Fall '17

Alyssa Pausha | Fall '17

 Saurav Suryawanshi | Fall '17

Saurav Suryawanshi | Fall '17

Not Pictured: Asya Anderson (Spring '18), Kelsey Brantley (Spring '18), Sydney Fenwick (Spring '18), Harrison Fuhr (Spring '18), Claire Haynes (Spring '18), Ali Kuske (Spring '18), Jake Olson (Spring '18), Jack Pearl (Spring '18), Ben Weaver (Spring '18)